Vural kepenk ile güvenlik daha da artıyor

2017 yılında gerek müşteri memnuniyeti,gerek ekonomik işler isteyen müşterilerimize özel yine her zaman ki gibi özel kampanyaları sunmaya devam ediyoruz.Bu yılda en çok tercih edilen kepenk tamiri işleri ile yeni kepenk yerine tamir ile dengesini korumak isteyen müşterilerimiz memnun kalmaya devam etmektedir.

Yeni bir kepenk yerine temiz bir işcilik ile tamir yapıldığında kepenk sisteminizin ömrü 2 yıl daha uzamaktayız.Üstelik tamir işinde bile sizlere oldukça güzel kampanya ve garanti sunan ersan kepenk sektörde öncülüğünü korumaya devam etmektedir.Son zamanlarda otomatik kepenk arızalarını 1 yıl garanti ile onaran servisimiz güler yüzlü ekibi ile son derece titiz ve temiz bir hizmet vermektedir.

Ankara kepenk olarak sürekli tamir ve bakım gibi kepenk işleri yapmaktayız.Sizlere sunduğumuz bazı hizmetleri altta sıralamak istedik.

    • Manuel kepenk sistemleri,
    • Otomatik kepenk sistemleri,
    • Otomatik garaj kapıları,
    • File kepenk sistemleri,
    • Kollu bariyer sistemleri

Yukarıdaki hizmetleri vermekte olan Ersan kepenk,hizmette sınır tanımayan,her zaman hızlı ve titiz çalışan ekipleri ile hızla ilerlemeye devam etmektedir.Kepenk sisteminiz arızalandı ise hemen bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz.
2016 yılında en çok yapılan işler arasında manuel kepenk sistemi arızaları ve tamiri yer almıştır.2017 yılında ise genellikle kullanım rahatlığı açısından otomatik kepenk sistemleri yer almaktadır.

Sizde iş hayatında başarılı,geçmişi temiz bir firma ile çalışmak istiyor ve firmanızı güvene almak istiyorsanız bizlere hemen alo diyebilirsiniz.Otomatik ve manuel kepenk konusunda başarılı olan firmamızda siz müşterilerimizi ağırlamak isteriz.

 

HEMEN ARA