Ankara kepenk tamiri

Ankara kepenk tamiri

Kepenk kontrol sistemleri içerisinde manuel sistem insan gücüne dayalı iken otomatik otomasyon sisteminde motor gücü bulunmaktadır.Kepenk tamiri firmamız Otomatik kontrol sistemlerinde öncelikle kumanda bulunmaktadır. Yedekli şekilde yapılan kumanda kapak korumalı e emniyet kilidi ile sizlere Vural otomasyon ayrıcalığı ile sunulmaktadır.

Otomasyon  sistemlerinde ayrıca buton bulunmaktadır. Buton sıva sütü veya sıva altı imalatlara uygun olup yaylı anahtar şeklindedir. İki kutuplu olup aşağı ve yukarı işlemleri ile açılma ve kapanma sağlanmaktadır. Güvenlik sistemlerinde 3. Olarak bağlantı klemenslerinin olduğu alıcı olup 20 ye yakın şifreye ve işleme uygun üretimi yapılmakta ve otomatik sistemler için kullanılmaktadır.

Onarımı  geciktirecek ve kontrol sistemini sağlayacak anahtarlı buton sistemi ile anahtarın sabit veya hareketli konumu sağlayan bir kasa yapısı bulunmaktadır. Vuralkepenk, sistemlerinde bakım ve onarımı ile tüm aksesuar ve elemanları için gerekli temizleme değiştirme veya yenileme çalışmalarını yapmaktadır. Ayı zamanda  sistem içerisinde uyumunu kaybedecek davranışlarından yoksun olması adına milimetrik çalışmalar ve ince ayarlar yapmaktadır. Bu ayarlarda çok küçük sapmaların dahi büyük kayıplar getireceği bilinci ile gerekli kepen bakımı tamiri ve periyodik kontrolleri yine Vural otomasyon hizmetlerinin ayrıcalığı ile yetkilendirilmiş tecrübeli elemanlarla sağlanmaktadır. Uzman teknisyenlerin yaptığı kontrollerin kepenklere verdiği faydaları da mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir.Ankara kepenk tamiri ustalarımız ile artık tüm sorunlarınız çok kısa sürede çözüme ulaşmaya hazırdır.

3 C yorumlar

ercanTarih:  10:06 am - May 30, 2016

Batıkentteki otomatik kepengimiz bozulduğunda ergün ustayı aradım hemen.3saat kadar uğraştıktan sonra halletti ve bir yılda garanti verdi.Gerçekten kepenk tamiri konusunda güvenebilirsiniz.

muratTarih:  5:46 pm - Tem 18, 2016

Ergun ustaya kepenk tamiri yaptırdım ve 3yıldırda kullanıyorum.Ellerine sağlık ustam

enderTarih:  10:02 pm - Tem 31, 2016

Ustamız otomatik kepengi tamir etti.Bir yılda garanti verdi maşallah tıkır tıkır çalışıyor

.